piątek, 2 grudnia 2011

Mój e-kurs już dostępny!

E kurs: "Jak pozbyć się chorób i niechcianych zachowań - wprowadzenie do Recall Healing" jest już dostępny na: http://www.cyfrowaszkola.pl/Home/TrainingDetails/2d626901053ef85e

Jakby to było, gdybyś potrafił/potrafiła skutecznie pozbywać się chorób, które Cię trapią, codziennych dolegliwości lub nawykowych zachowań, które Ci nie służą? Wyobraź sobie, że w momencie pojawienia się choroby, wiesz co zrobić, aby przyspieszyć swój powrót do zdrowia. Pomyśl, jakby to było, gdybyś mógł/mogła pomóc wyzdrowieć swoim bliskim.
W trakcie tego kursu wprowadzającego do metody Recall Healing zapoznasz się z jej podstawowymi założeniami.  Poznasz twórców metody. Zrozumiesz mechanizm powstawania chorób. Nauczysz się sposobów, które pomogą Ci pozbyć się lub zmniejszyć Twoje dolegliwości. Stanie się dla Ciebie jasne, że choroba jest rodzajem informacji, przy pomocy której możesz dotrzeć do przyczyn zachorowania i się go pozbyć. Będziesz wiedział/wiedziała, co zrobić, żeby sobie pomóc wyzdrowieć. Kurs ten sprawi, że będziesz mógł/mogła spojrzeć szerzej na kwestię zdrowia i choroby.
 
Zapraszam do korzystania:-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz