niedziela, 30 stycznia 2011

Bądź świadomy historii swojego życia

Czy wiesz, że Twoje traumatyczne przeżycia, silne emocjonalne wstrząsy, przedłużający się stres, tajemnice rodzinne i różnego rodzaje traumy mogą leżeć u podłoża Twoich przewlekłych dolegliwości lub nagłych chorób?
W metodzie Recall Healing (inaczej nazywanej Totalną Biologią) odkrywamy tajemnice zachorowań. Przy pomocy różnych metod pracujemy nad zidentyfikowaniem i rozwiązaniem emocjonalnej traumy odpowiedzialnej za dany stan chorobowy. Odkrycie takiego kluczowego przeżycia może przyczynić do szybszego powrotu do zdrowia, a czasem nawet do całkowitego wyzdrowienia. To ważny krok w procesie leczenia.
Aby osiągnąć swój cel, Recall Healing integruje wiedzę pochodzącą z wielu obszarów medycyny zachodniej oraz wschodniej, badań naukowych oraz obserwacji odnoszących się do praw biologicznych rządzących zachowaniami roślin, zwierząt i ludzi, biogenealogii, nowej germańskiej medycyny, teorii biologicznych cyklów pamięciowych oraz programowania neurolingwistycznego. Koncepcja ta pomaga zrozumieć zasady funkcjonowania żywych stworzeń oraz mechanizm powstawania chorób, a co za tym idzie umożliwia "odprogramowanie" choroby, odzyskanie zdrowia i dobrego samopoczucia.
Recall Healing nie jest panaceum na wszystkie choroby i nie pretenduje do tytułu cudotwórczej metody, ale jeśli rzetelnie pracujemy przy jej pomocy, możemy pomóc człowiekowi uzyskać nowy punkt widzenia i zoptymalizować oraz przyspieszyć proces zdrowienia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz